Valdomos įmonės

 

Nekilnojamojo turto vystymas ir nuoma

„Akropolis group“ yra kontroliuojančioji bendrovė, valdanti nekilnojamojo turto projektų vystymo ir nuomos paslaugų įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Bulgarijoje: „Akropolis LT“, „Akropolis LV“ ir kitas. Šiai įmonių grupei taip pat priklauso bendrovė „Delano“, valdanti restoranų tinklą „CanCan pizza“, savitarnos restoranus „Delano“ bei kavinių tinklą „Caif cafe“, o taip pat „Apollo“ boulingų veiklą vykdančios įmonės.

 

Akropolis

Delano

Statybų, apdailos bei namų apyvokos prekės

„Ermitažas“ valdo statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių parduotuvių Lietuvoje tinklą.

Lietuvoje veikia 4 „Ermitažo“ parduotuvės ir 3 įvažiuojamosios prekybos parduotuvės „Arkorama“ Grupės įmonėse dirba apie 600 darbuotojų.

LT

LT

Vaistai, sveikatinimo ir grožio prekės

„Euroapotheca“ grupė Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Ukrainoje valdo mažmeninės prekybos vaistinių tinklus „Eurovaistinė“ (Lietuvoje), „Euroaptieka“ (Latvijoje), „Euroapteek“ (Estijoje) ir Euro Apteka (Lenkijoje ir Ukrainoje) ir didmeninės farmacijos įmones. Vaistai, sveikatinimo ir grožio prekės

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Ukrainoje veikia 446 vaistinės, Lietuvoje jų – 265, Lenkijoje – 85, Latvijoje – 51, Estijoje – 43, Ukrainoje – 2. Grupės įmonėse dirba beveik 3 tūkst. darbuotojų

 

LT

LT

PL

PL

euroapteek_ee

EE

euroaptieka_lv

LV

ua

UA

Maisto ir kasdieninės prekės

„Maxima grupė“ Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Bulgarijoje valdo mažmeninės prekybos maisto ir kasdieninėmis prekėmis tinklus „Maxima“, „Aldik“ ir „T-Market“.

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Lenkijoje veikia 535 „Maxima“, „Aldik“ ir „T-Market“. tinklams priklausančios parduotuvės. Lietuvoje jų – 233, Latvijoje – 148, Estijoje – 75, Bulgarijoje – 48, Lenkijoje – 31. Grupės įmonėse dirba virš 31 tūkstančio darbuotojų.

 

maxima

LT

maxima

LV

maxima

EST

tmarket

BG

aldik

PL

LT