Valdomos įmonės

 

Nekilnojamojo turto vystymas ir nuoma

„Akropolis group“ yra kontroliuojančioji bendrovė, valdanti nekilnojamojo turto projektų vystymo ir nuomos paslaugų įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Bulgarijoje: „Akropolis LT“, „Akropolis LV“ ir kitas.

 

Statybų, apdailos bei namų apyvokos prekės

„Ermitažas“ valdo statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių parduotuvių Lietuvoje tinklą.

Lietuvoje veikia 6 „Ermitažo“ parduotuvės ir 3 įvažiuojamosios prekybos parduotuvės „Arkorama“ Grupės įmonėse dirba apie 600 darbuotojų.

Vaistai, sveikatinimo ir grožio prekės

„Euroapotheca“ grupė Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Ukrainoje valdo mažmeninės prekybos vaistinių tinklus „Eurovaistinė“ (Lietuvoje), „Euroaptieka“ (Latvijoje), „Euroapteek“ (Estijoje), Euro Apteka (Lenkijoje), „Apoteksgruppen“ (Švedijoje) ir didmeninės farmacijos įmones.

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Švedijoje veikia 671 vaistinė. Grupės įmonėse dirba beveik 4 tūkst. darbuotojų.

Maisto ir kasdieninės prekės

„Maxima grupė“ Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Bulgarijoje valdo mažmeninės prekybos maisto ir kasdieninėmis prekėmis tinklus „Maxima“, „T-Market“ ir „Stokrotka“.

Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Bulgarijoje ir Lenkijoje veikia apie 1000 parduotuvių.   Grupės įmonėse dirba daugiau kaip 37 tūkstančiai darbuotojų.